HyperLink

Bizler, aşağıda isimleri olanlar; sigaradan "MORA-Terapi" yardımıyla kurtulduk.

Şimdi herkesi sigarayı bırakmaya ve sağlıklı bir hayata başlamaya davet ediyoruz...

First
Prev
Sayfa 122 / 124
1
2
3
4
5
6
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
[122]
123
124
Next
Last

Halim BİLGİN

Hayat Tıp - İZMİT 5/4/2009 12:00:00 AM

34 yıl üzerine gittim bu merkeze ve inanın İNANARAK gittim, neredeyse HASTA MUAYENE EDERKEN GİZLİCE SİGARA İÇEN Bir doktor arkadaşım bu yöntemle bırakmıştı bu illeti, bense sadece günde iki (2) paket içiyordum (içkili ortamlar hariç). Çıktığımda çok hafiflemiştim, O akşam vücuttaki nikotini atmayı hızlandırır diye saunaya gittim.... Kokuya inanamadım, miğdem bulandı ve bence o gün vücudum temizlendi. Üzerinden 1 hafta geçmişti ki kızkardeşimin evine gittik; "Abi nasıl gidiyor" dedi ve ben " Ne olsun gülüm ..... şantiyesi biraz sıkıntılı ama toparlanacak heralde yarın pazar mesaisine biraz kalabalık gideceğiz......" şeklinde gün içinde yaşadıklarımı anlatırken kardeşim atladı boynuma "Abim benim kurtulmuşsun bu illetten" dedi birden, Anlamadım ?.... "Anlaşılmayacak bir şey yok abicim ben bıraktığımda Sigarayı Siömitçiye bile söylüyordum ben sigarayı bıraktım diye, yani hiç aklımdan çıkmıyordu ki. Sen unutmuşsun bile" deyince anlamıştım durumu. 13 ay oldu hala aynı durumdayım...... ve MUTLUYUM

i.çağlar

GAZİANTEP 5/3/2009 12:00:00 AM

ŞİMDİ 5 AY GERİDE KALDI VE BU BENİM 3.YORUMUM. ÖNCEKİ YOROMLARIMIN ARKASINDAYIM. Hala bu sistemin aldatmaca filan olduğunu sananlar varsa, sigarayı bırakma konusunda kendilerine güvenmeyenlerdir.Geçtiğimiz hafta 1 yıldır görmediğim bir arkadaşımla karşılaştım. Kilo aldığımı fakat rengimin açıldığını ve cildimin canlandığını söyleyince; sigarayı bıraktığımı söyledim. İnanmadığını ve ben bırakırsam herkesin bırakacağını, benim sigarayı içmeyip adeta yediğimi söyleyince, bıraktığım için kendimle daha fazla gurur duydum.

özlem albayrakoğlu

düzce 5/1/2009 12:00:00 AM

merhaba.birbuçuk ay hergün yorumları okudum.acaba dedim.sonunda altı gün önce ben de denedim.sigara içmiyorum artık,sigaraya karşı kayıtsızım.tam olarak halen bana ne yaptığını anlayabilmiş değilim o cihazın ama harika birşey yaptığı kesin.Dr.Murat Besler’e desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.ben artık sigara içmek istemiyorum diyen herkese denemesini tavsiye ederim.ilk gün biraz zor ama bol suyla üstesinden geliniyor.bazılarına ilk gün bile kolay oluyor hatta.şimdi sigara paramı her ay ben bu parayı sigaraya veriyordum diyerek baştan oğlum için ayırıcam.hem bana hem ona faydası dokunsun o paranın.ayrıca benim zehirlenmemin karşılığında para kazananlara da iyi bir ceza olur bu herhalde.

Mehmet Karaman

Alsancak 4/30/2009 12:00:00 AM

08.01.2009 daki randevuma giderken aklımda soru işaretleri vardı. Ama kararımı vermiştim ve dönüş yoktu. 24 yaşında olmama rağmen 8 yıldır sigara içiyordum ve bunu sayısı son zamanlarda 3 pakete çıkmıştı. Buna bi son vermek istedim ve bitti:) bugün 30.04.2009 ve neredeyse 4 ay oldu çok mutluyum ve herkese tavsiye ediyorum.

Celal ŞAKRAK

İZMİR 4/28/2009 12:00:00 AM

Merhabalar, Sigarayı bırakmak isteyenlere, çabalayanlara artık kolay gelsin diyorum, çünkü bırakmak artık gerçekten çok kolay.Yeter ki onuncu köy’e giderek tanışın ve kendinizi onlara emanet edin.Sonrası yaşamınızda sigara diye bir illet büyük bir ihtimalle olmayacak. Ben yaklaşık 25 yıllık bir sigara tiryakisi olarak ve itiraf edeyim irademin zayıflığından dolayı (zayıf olduğu 25 yıldan belli değil mi ) bir çok kez bırakmayı istedim hatta birkaç kez denedim bile ama maalesef hiç birinde başarılı olamadım.Günde standart olarak bir pakete yakın yani 22-25 adet sigara tükettiğimden kendimi hep fazla içmediğim için avutuyor, ama aslında kandırıyordum. Bu başarısızlığımı da böylece örtmüş oluyordum. Ama bana ve çevreme verdiği zararları da aklımdan bir türlü çıkaramıyordum. Bu illetten kurtulmayı da en çok, yaşamımı daha kaliteli sürdürerek bir nebze uzatmak, çocuklarımla ve eşimle kısaca tüm sevdiklerimle bir gün bile olsa fazladan geçirebilmek adına istiyordum. Sonunda Allah yüzüme güldü ve bir davette uzun zaman görmediğim bir arkadaşımla karşılaştım.İnanamadım günde iki paket sigara içen kişi artık sigara içmiyordu ve tam onbir ay oldu sana da tavsiye ederim diyerek bana hararetle onuncu köyden bahsediyordu.Tam iki gün bunu hazmederek geçirdim.Acaba bende bırakabilir miyim diye.Sonra ne kaybederim ki en fazla bir kez daha denemiş olurum diyerek ve sonradan keşke dememek için onuncu köyün yolunu tuttum.İyi ki de gitmişim, tam 7 aydır sigara içmiyorum.Dile kolay tam 7 koca ay.3 gün bile dayanamam diyen, her yemekten sonra kendini balkona veya dışarıya dar atan ben artık sigardan çok uzaktayım şimdi.Yalnız asıl önemli ve ilginç olan ise beklediğimin aksine daha önceki denemelerimde olduğu gibi ilk günlerde aşırı nikotin yoksunluğu çekmedim ve pek fazla zorlanmadım.Zaman zaman aklıma geldiğinde bir bardak su ve bir iki damla bana özel hazırlanan damla ile sigara isteğim hemen yok oluyordu.Zaten bu nedenle bırakmak artık kolay diyorum ya işte.Hala şaşkınım ben nasıl bunca yıldır bu illeti içmişim diye.Unutmadan belirtmeliyim ki beni sigaradan uzaklaştıran biorezonans cihazı nın yanında, Onuncu köydekilerin ilgisi ve belli periyotlar da takip edip durumumu sorması ve ilave bir seansa davet etmeleri nin de faydalarını asla inkar edemem. Ben, ilk başta bu illetten kurtulmama tavsiye vererek sebep olan arkadaşıma, sonrada Şengül hanımın şahsında onuncu köydeki herkese ilgi ve destekleri için sonsuz teşekkür ediyor kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Umuyorum ve inanıyorum ki bu yazıyı okuyan birçok kişi biraz cesaret, azim ve güvenle sigaradan kurtulacaktır ve mutlaka kurtulmalıdır. Hadi bakalım hepinize KOLAY GELSİN. Saygılarımla… Celal ŞAKRAK 0 532 276 92 55 c.sakrak@hotmail.com

Numan AKSOY

KADIKÖY-MODA 4/21/2009 12:00:00 AM

YARIN ÖGLEDEN SONRA SAAT 2 DE RANDEVUM VAR.9-10 YILLIK İÇİCİYİM...BAKALIM NE ULUCAK...UMARIM BENDE KURTULURUM....

YALÇIN TANYER

MODA NEOSANTE 4/21/2009 12:00:00 AM

NEOSANTE SAYESİNDE SİGARAYI BIRAKALI 1 AY OLDU. 3,5 PAKET SİGARA İÇEN BİRİYDİM. BUGÜN HİÇ İÇMİYORUM. TEŞEKKÜRLER NEOSANTE.

tamer uğur

gayrettepe 4/20/2009 12:00:00 AM

bende bu sayede bıraktım tam bir hafta oldu inanmayarak gittim ama böyle işe yarayacagını bilsem daha önce giderdim bu cihazı bulan adam büyük bi iş başarmış gercekten , gidin sizde kurtulun...

ARZU ALTUNALEV

ALSANCAK 4/17/2009 12:00:00 AM

HAYATIMDA ASLA BIRAKAMAM DEDİĞİM SİGARADAN KURULALI 3 AY OLDU. ÇOK GÜZEL BİR DUYGU SİGARA İÇMEMEK. SİGARA BIRAKMA MERKEZİNE GİTTİĞİMİ KİMSE BİLMİYORDU BİR KAÇ ARKADAŞIM DIŞINDA.EVE GELİP ANNEME BEN SİGARAYI BIRAKTIM 3 GÜNDÜR İÇMİYORUM DEDİĞİM DE ANNEM O KADAR MUTLU OLDU Kİ ANLATAMAM.BANA HER TELEFON AÇTIĞINDA İÇMİYORSUN DEMİ DİYE SORAR BEN DE HAYIR DEDİĞİMDE O SES TONUNDAKİ MUTLULUK BENİ DAHA DA MUTLU EDİYOR. İLK BAŞLARDA İNANMAMIŞTIM AMA BEN BİLE KENDİME İNANAMIYORUM. YORUMUMU YAZMAK İÇİN 3 AYIN DOLMASINI BEKLEDİM. GARANTİYE ALMAK İÇİN. ARTIK BEN SİGARADAN KURTULDUM TÜM TİRYAKİLERE TAVSİYE EDERİM.HAYATINIZDAKİ DOST GÖRÜNÜMLÜ EN BÜYÜK DÜŞMANINIZDAN KURTULUN.İNANIN SİGARA İÇERKEN DUYDUĞUNUZ ZEVK İÇMEDİĞİNİZ ZAMAN 2 YE KATLANIYOR.

Mehmet AYDOĞDU

Moda/NEOSANTE MERKEZ 4/16/2009 12:00:00 AM

27 yıllık sigara içicisiydim.Guatr ameliyatı için hazırlanırken sigarayı bırakda gel dediler.Bende bu sistemle sigarayı bıraktım.Şu an çok rahatım.Hiç aklıma gelmiyor.Şu an ki sigara kısıtlaması ile de sigara içenler ikinci sınıf insan muamelesi görmeye başladı.Tam isabet olmuş diyorum kendi kendime.Sabahları sigara içmek için "kahvaltı eder" olmuştum.Sigara,çakmak,kül tabağı derdinden kurtuldum.Herkese tavsiye ediyorum.Psikolojik olarak hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.3 arkadaşımı daha bıraktırdım bu sistemle.Herkes çok memnun.

First
Prev
Sayfa 122 / 124
1
2
3
4
5
6
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
[122]
123
124
Next
Last